Blog o modnych dodatkach,  Co nowego w Sagana.pl,  Inspiracje,  Lookbook,  Marki,  Newsy ze świata mody

Bayka, Fantasya, Furya czyli… torebki Magya w Sagana.pl

DSC_7154fOd niedawna w ofercie Sagana.pl znajdziecie torebki nowej marki – Magya. Każda torebka jest tworzona tradycyjnymi metodami, przy użyciu materiałów najwyższej jakości, to sprawia, że mają nie tylko niepowtarzalny wygląd, ale także charakteryzuje je wysoka trwałość. Chcemy wam krótko przedstawić historię i filozofię firmy, a także pokazać kto kryje się za autorskimi projektami torebek z kolekcji Bayka, Fantasya, Byuty, Furya.

Agata Biały
Agata Biały

Agata Biały – pomysłodawca i twórca torebek Magya z wykształcenia jest architektem. Jednak projektowanie mieszkań i domów, nie sprawiało jej tyle radości co praca dla znanej krakowskiej pracowni de Mehlem. Zanim powstała pierwsza torebka, Agata uczyła się trudnego kaletniczego rzemiosła od wykonywania drobnych poprawek, aż w końcu zaczęła tworzyć swoje własne wzory i postanowiła spróbować sił pod własnym szyldem – Magya.

01_bayka_szkicZmysł architekta nie pozostaje bez wpływu na powstające projekty. To co jest najbardziej charakterystyczne dla dzieł Agaty to użyteczność. Projektantka sama podkreśla, że inspiracją są dla niej kobiety, które mówią o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Torebki sygnowane znakiem Magya, zdobywają jednak coraz więcej fanek ponieważ mają jeszcze jedną niewątpliwą cechę, która je wyróżnia – niebywała elegancja.

Torby autorstwa Agaty cieszą się coraz większym zainteresowaniem, także dlatego, że można je zobaczyć wśród celebrytek. Torebki Magya promuje także Ilona Felicjańska:

 

 

DSC_7154fDSC_6582f2DSC_6468f3DSC_68424DSC_6950f3DSC_7311a2DSC_7097306Byuti_black_satinIMG_2608źródła:

Magya


http://blog.magya.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *