Blog o modnych dodatkach,  Newsy ze świata mody,  Trendy

Quality Men – przewodnik nowoczesnego mężczyzny

Miesięcznik „Forbes” do październikowego wydania dołączył nowy dodatek – „Quality Men”. Ma to być nie tylko przewodnik po gadżetach dla nowoczesnego mężczyzny, ale także poradnik dla pasjonatów i poszukujących wrażeń podróżników. W krótkiej i przystępnej formie możemy m.in. poszerzyć naszą wiedzę z zakresu sportów ekstremalnych, a także dowiedzieć się bez czego nie może obejść się współczesny globtroter. My jednak skupimy się na tym, co interesuje nas najbardziej, a mianowicie jak według „Quality Men” przedstawiają się modowe trendy jesień – zima 2012/2013.

„Quality Men” skupia się na grupie docelowej Forbes, czyli na mężczyznach ze świata biznesu, a Ci w tym sezonie powinni przede wszystkim wyposażyć się perfekcyjnie skrojony garnitur. Do łask wraca szycie na miarę, tak zwany bespoke. Z tego wzoru czerpią też projektanci, wykorzystując najlepsze gatunki materiałów takich jak: wełna, aksamit, welwet. Oprócz zawsze szykownych zestawów monochromatycznych, ciekawą propozycją na ten sezon są kolory: mocne wino i butelkowa zieleń, a jeśli chodzi o wzory – szkocka krata.

Stylizacje to w tym sezonie na pewno będą bazowały na haśle: klasyczna męska elegancja. Będzie się ona opierała w dwóch koncepcjach: styl retro i nowoczesny szyk. Na ulicach pojawią się więc zarówno dystyngowani dżentelmeni, ale także mroczni eleganci jak Bruce Wayne czy James Bond.

Gwarancją perfekcyjnego wizerunku jest nie jest tylko dobrze dobrany strój. Ważne są też dodatki, które będą miały najlepszą jakość. Jednym ze znaków rozpoznawczych nowoczesnego mężczyzny powinna być skórzana aktówka, w której zmieszczą się nie tylko dokumenty, ale także laptop, a w podróży stylowa, pojemna torba, również wykonana ze skóry. Kolorem szczególnie pożądanym w tym sezonie będzie gorzka czekolada.

Jednak prawdziwy mężczyzna po pracy nie siedzi w domu, tylko zrzuca garnitur i wyrusza na podbój świata… już niedługo, o tym jakie stylizacje casual proponuje „Quality Men” w tym sezonie.

 

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *