Blog o modnych dodatkach,  Co nowego w Sagana.pl,  Lookbook,  Marki,  Newsy ze świata mody,  Trendy

Powiew wiosny w Sagana.pl – Torebki Desigual!

 DesigualSagana.pl nie może się doczekać wiosny, a ponieważ zima nie odpuszcza postanowiliśmy odstraszyć ją feerią barw. Skąd jednak wziąć te kolory kiedy wszędzie szaro, buro i ponuro? Pomoc nadeszła ze słonecznej i ciepłej Hiszpanii i oto możemy ogłosić:

Desigual to nowa marka na Sagana.pl.

Torebki Desigual możecie już oglądać w naszym sklepie, a jest na co patrzeć, bo ten hiszpański brand emanuje mozaiką wzorów i kolorów, aż cieplej robi się na duszy i ciele… no i mamy nadzieję, że wreszcie za oknem.

Desigual powstał w 1984 roku, założony przez Thomasa Meyera ze Szwajcarii, firma obecnie ma siedzibę w Barcelonie. W każdym sezonie zespół 25 projektantów Desigual tworzy kolekcję zbudowaną wokół jednej koncepcji – szaleństwa kolorowych ubrań i dodatków. Różnorodność wzorów, intensywnych druków, ekstrawaganckich plam kolorów to charakterystyka Desigual, która przyciąga w szczególności tych, którzy chcą się wyróżnić, a jednocześnie uważają modę za zabawę.

enhanced-buzz-wide-23799-1326382499-15Firma ma ciekawe pomysły na promocję swojej marki. W styczniu 2011 roku Desigual rozpoczął kampanię w Hiszpanii i Portugalii, obiecując stu pierwszym osobom, które stawią się pod sklepem w bieliźnie, darmowe ubranie. Przed sklepem w Madrycie ustawiło się wczesnym rankiem około 200 osób gotowych do skorzystania z promocji. Kampania została także powtórzona w czerwcu 2011 roku w Londynie, Berlinie, Sztokholmie, Madrycie, Pradze i Nowym Jorku.

Desigual-opening-at-PanamaTeraz coś dla naszych fanek – torebki. W tym sezonie projektanci firmy postanowili sięgnąć do dziedzictwa marki, czyli jej nazwy. Desigual w luźnym tłumaczeniu oznacza różnicę. Stąd motto dla toreb Desigual na sezon wiosna-lato 2013:

Każda kobieta jest wyjątkowa, każda kobieta jest Desigual.

Trzy rodzaje torebek, dla trzech różnych typów kobiet:

Torebka Desigual Bold – inspirowana przez marzenia, sztukę, pop kulturę i seksapil. Torebka z tej linii skierowana jest do kobiety kreatywnej, ale też odważnej i pewnej siebie.

Torebka Desigual Flirty – dla romantycznych i zmysłowych kobiet, modele łączące klimat vintage z elegancją. Każda torebka emanuje spokojem.

Torebka Desigual Soft Trend – reprezentuje styl, który jest stworzony dla klasycznej kobiety. Ta kolekcja ma bardziej miejski charakter, łączy artyzm z praktycznością.

Desigual Desigual

Desigual Desigual Desigual

 Desigual DesigualDesigual Desigual

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *