Blog o modnych dodatkach,  Co nowego w Sagana.pl,  Konkursy,  Promocje w sklepie

UWAGA! Mamy 3 nagrody! Konkurs Księgarni Internetowej Profit 24 i Sagana.pl

konk.1z3Uwaga! Konkurs! Sagana.pl razem z Księgarnią Internetową Profit24.pl ma dla Was 3 ciekawe niespodzianki:

1) Powieść „Joyland”  Stephena Kinga to jednocześnie kryminał, horror i słodko-gorzka powieść o dojrzewaniu, która zdoła poruszyć serce nawet najbardziej cynicznego czytelnika. Mistrz grozy, w szczytowej pisarskiej formie, książka równie poruszająca jak „Zielona Mila” czy „Skazani na Shawshank”.

2) „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską” to pierwsza książka Ewy Chodakowskiej, najpopularniejszej polskiej trenerki personalnej. W rok zdobyła ponad 150 tysięcy fanów na Facebooku, rejestrując 1,5 mln wizyt tygodniowo. Osoby ćwiczące wraz z nią, przechodzą szybką i niewiarygodną metamorfozę. Zaraża optymizmem i pasją oraz pomaga zmienić życie setkom tysięcy kobiet.

3) Etui na klucze Wittchen Italy 21-2-019-9 z beżowej licowej skóry, zamykane na zatrzask. W środku 6 zapięć na klucze, kieszeń na banknoty, 3 małe kieszonki, w tym jedna zamykana na suwak. Wymiary 5,5 x 9,5.

Podobają się Wam nagrody? Chcecie dostać jedną z nich? Już w niedzielę (23.06) po godzinie 21:00 przekonacie się czy prezent trafi do Was. Zasady są bardzo proste, jedyne co trzeba zrobić to:

  1. Polubić stronę www.sagana.pl na Facebooku
  2. Polubić stronę Księgarnia internetowa profit24.com.pl na Facebooku
  3. Podzielić się informacją o naszej zabawie na swoim profilu na Facebooku
  4. W komentarzu pod tym postem wpisać, którą nagrodę wybieracie
    (podpis lub e-mail musi być zgodny z profilem na Facebooku)

Możecie wybrać jedną nagrodę. Osoby, które wybiorą dwie pozycje, automatycznie nie są brane pod uwagę jako laureaci. Podzielcie się tą informacją ze swoimi znajomymi. W niedzielę, po godzinie 21:00 na www.blog.sagana.pl, będziecie mogli sprawdzić do kogo trafią nasze 3 niespodzianki. Może to będziesz właśnie Ty 😉

Zapraszamy też do dyskusji także pod innymi wpisami na naszym blogu 🙂

 

92 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *