Inspiracje,  Newsy ze świata mody,  Trendy

Modne torebki 2012 – 10 hitów wiosny i lata

Czas na kolejny przegląd wiosennych trendów. Tym razem pod lupę wzięłyśmy modne torebki 2012 roku, z kolekcji największych projektantów i najbardziej luksusowych marek. Nietrudno bowiem domyślić się, że już wkrótce podobne modne torebki 2012 znajdziemy w popularnych odzieżowych sieciówkach takich jak Zara, H&M, czy Mango. Warto też obserwować kolejne gale, festiwale i bankiety z udziałem gwiazd wielkiego formatu. Z pewnością już wkrótce modne torebki 2012, prezentowane w naszej galerii zdjęć, zobaczymy w dłoniach majętnych celebrytek, chętnie pozujących do zdjęć ze swoimi drogimi i modnymi zdobyczami.

Modne torebki 2012
Nasz ranking rozpoczynamy od modelu torebek, który już w ubiegłym sezonie wylansowała Prada. Ich znakiem rozpoznawczym był szeroki pas, wszyty wzdłuż torebki, który ułatwiał jej chwytanie. W 2012 roku trend podchwyciły i jeszcze bardziej spopularyzowały inne luksusowe marki, takie jak Antonio Berardi, Chloé, BalenciagaModne torebki w 2012 roku w swoich kolekcjach mają też Burberry i Dolce&Gabbana, które postawiły na bardzo ekologiczne modele, wykonane z rafii lub z wikliny. Oglądamy się też za przezroczystościami –wiosną i latem nie będziemy miały nic do ukrycia! 

Modne torebki 2012 to ponadto znane nam już dobrze torebki z frędzlami (Matthew Williamson), kuferki w klasycznym wydaniu (Prada i Louis Vuiiton), a także duże torby z długim paskiem. Sukces wróżymy też pojemnym torbom – workom, zakładanym na jedno ramię, inspirowanym elementem wojskowego ekwipunku. W wiosenny klimat wprowadzą nas inne modne torebki 2012, łączące w sobie elegancję i wiosenny luz. To zazwyczaj torebki wykonane ze skóry, wyposażone w tkaninę i ściągacz ze sznurkiem zamiast zamka błyskawicznego. Takie okazy przywodzą na myśl piknikowe kosze.

Zobacz inne modne torebki 2012. Obejrzyj naszą galerię zdjęć i dowiedz się, jakie modele torebek nosić będą gwiazdy oraz na jakie okazy warto zwrócić uwagę buszując po sklepach

źródło: ofemin.pl

fot. pixelformula.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *