Co nowego w Sagana.pl,  Marki,  Porady

Sezon wakacyjny z VIP Collection rozpoczęty!

Do sprzedaży trafił właśnie nowy bagaż Travel House. Jest to seria trzech kompletów walizek podróżnych, które wyróżniają się ciekawymi, nietuzinkowymi wzorami.

Białe grochy na czarnym tle to rozwiązanie dla romantycznych podróżniczek. Czarne, jakby malowane pędzlem, radosne kwiaty na białym tle rozweselą nie jedną wakacyjną przygodę.
Bordowe i szare walizki z motywami żółwiej skorupy to stonowana ale wyróżniająca się w tłumie propozycja. 

Niezależnie, na który wzór się zdecydujemy na pewno skończą się nasze problemy z odszukaniem walizki na lotnisku. Travel House to nie tylko wzorzysta forma. Zewnętrzna powierzchnia została wykonana z tworzywa termoplastycznego ABS, który gwarantuje bezpieczeństwo przewożonych rzeczy. Zastosowany system zamków błyskawicznych i szyfrowych gwarantuje bezpieczeństwo przewożonych rzeczy. Seria posiada oznakowanie TSA, umożliwiające sprawdzenie walizki przez celnika, bez zniszczenia zamka. Walizki dostępne są w trzech rozmiarach 20”, 24”, 28”.

TSA. Skrót TSA oznacza Travel Sentry Approved® 

Na czym polega wyjątkowość i przewaga zamków szyfrowych TSA nad tradycyjnymi zamkami szyfrowymi?

Otóż Służby Celne są przeszkolone do rozpoznawania znaku firmowego Travel Sentry®. W razie kontroli zamek TSA może zostać otwarty. Dzięki technologii Travel Sentry® nasz bagaż zostanie sprawniej skontrolowany i bezpiecznie zamknięty po sprawdzeniu.

Jak to działa?

Każdy licencjonowany zamek Travel Sentry® ma specjalny identyfikator informujący służby bezpieczeństwa, o tym że bagaż może zostać otwarty bez niszczenia zamka. Każdy zamek ma specjalny szyfr otwierający, używany przez służby bezpieczeństwa lotniska. Dzięki czemu każda jednostka służb bezpieczeństwa może otworzyć zamek używając tych właśnie tajnych szyfrów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *